APC 1200VA BACKUPS-BX1200MI
APC 1200VA BACKUPS-BX1200MI
TZS 395,000.00
Ready for Delivery
VAT Inclusive Price
APC Back-UPS BX1200MI.
Qty 5 left
Secure Payment
Visa MasterCard
Mobile Money
Product Overview
Specifications and features for this product.
Description
APC Back-UPS BX1200MI.
Related products
APC BV 800i VA
APC UPS
APC BV 800i VA
239,000 TZS
APC BV 800VA Easy UPS.
APC BV 1000VA
APC UPS
APC BV 1000VA
348,100 TZS
APC BV 1000VA UPS.
APC 1600VA BACKUPS-BX1600MI
APC 1600VA BACKUPS-BX1600MI
APC Back-UPS BX1600MI.
APC BACK UPS 2200VA-BX2200MI
APC BACK UPS 2200VA-BX2200MI
APC High-capacity Back-UPS BX2200MI.
APC BACK EASY SMV1000VA
APC BACK EASY SMV1000VA
APC Easy-UPS SMV 1000VA.
APC BACK EASY SRV1000VA
APC BACK EASY SRV1000VA
APC Easy-UPS Online SRV 1000VA.
You might also like
HP LASERJET 111w
HP Printers
HP LASERJET 111w
Kaspersky Plus  1 User
Software
Kaspersky Plus 1 User
TPLINK ARCHER AX53
TP-Link Networking
TPLINK ARCHER AX53
TP-Link Archer AX53 AX3000 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router: Next-gen Wi-Fi 6 with 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz) total up to 3 Gbps speeds, OFDMA/MU-MIMO for multi-device efficiency, 160 MHz bandwidth, beamforming + 4 high-performance antennas for strong coverage (2-3 bedroom homes)—ideal for streaming, gaming, 4K/8K video, smart home, and high-speed internet in Tanzania.Capacity: AX3000 total Wi-Fi speed (2402 Mbps 5 GHz HE160 + 574 Mbps 2.4 GHz); supports high device count with OFDMA (quadruples throughput vs Wi-Fi 5)Type: Dual-Band Wi-Fi 6 (802.11ax) Gigabit Router (Router/AP modes; supports OneMesh/EasyMesh for whole-home expansion)Input Voltage Range: 100–240V AC (via included 12V ⎓ 2A adapter)
ASTA Compatible Toners CEXV-42
ASTA Compatible Toners
ASTA Compatible Toners CEXV-42
Budget-friendly compatible toner for Canon iR2202/2204 series. Dependable and efficient.
ASTA Compatible Toners W1103 - 103A
ASTA Compatible Toners